В українському законодавстві прописано, що всі суб’єкти господарської діяльності повинні дотримуватись норм екобезпеки, до яких входить наявність у підприємства пакета екологічної документації. Відсутність екологічних і дозвільних документів – порушення Закону України, що тягне за собою наслідки у вигляді накладання штрафів і інших санкцій від органів контролю, включаючи зупинку роботи підприємства, що може привести до серйозних збитків для малого та середнього бізнесу.

Екологічний аутсорсинг являє собою економію коштів і часу за допомогою повного або часткового делегування адміністративних повноважень природокористування та екологічної звітності замовником виконавцю-професіоналу.

Основними напрямками роботи у цьому форматі є:

• консультації профільних фахівців;

• позаштатний еколог;

• розробка та підготовка екологічної документації;

• сприяння в отриманні необхідних допусків та дозволів;

• виконання обов'язкових аналізів і досліджень;

• формування звітності;

• екологічний аудит та ін.

Наше підприємство може запропонувати Вам виконати усі послуги пов’язані з охороною природних ресурсів, природокористування та екологією, як у комплексі так і окремо, що цілком задовольнить потреби підприємств будь-якого розміру та типу діяльності, що є гарантію екологічної безпеки та відсутності зауважень з боку контролюючих органів. Підписавши договір на екологічний супровід підприємства, організація отримує віддаленого еколога, який замінює цілий відділ.

Компанія «Довкілля» має висококваліфікований персонал, професійний досвід якого охоплює різні напрями охорони довкілля, охорони праці і промислової безпеки, який здійснить документальне забезпечення та еколого-юридичний супровід клієнтів-замовників до отримання позитивного результату в найкоротші строки.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»