Кожне підприємство, діяльність якої пов’язана із впливом на довкілля, періодично проходить перевірку екологічної інспекції щодо дотримання норм екологічного законодавства України. Процедура проведення екологічної перевірки регламентується відповідними нормативно-правовими документами, положення яких, у свою чергу, є підставами для проведення перевірки.

Одним з основних критеріїв дотримання вимог екологічного законодавства є наявність на підприємстві певного пакету документів (ОВНС, ОВД, дозвіл на викиди в атмосферу, дозвіл на розміщення відходів, дозвіл на спеціальне водокористування та ін.).

Діяльність підприємств без відповідних документів є порушенням законодавства України і тягне за собою застосування санкцій контролюючими органами, аж до припинення діяльності підприємства.

Компанія «Довкілля» пропонує:

• визначити відповідність діяльності підприємства вимогам екологічного законодавства;

• аналіз та підготовка екологічної документації до перевірки;

• оформлення документів, яких не вистачає для дотримання вимог екологічного законодавства;

• надання послуги з виконання необхідних контрольних лабораторних вимірів щодо фактичного впливу на довкілля;

• супровід під час проведення планових та позапланових перевірок;

• консультацію про коригувальні заходи, які необхідно терміново вжити з метою усунення можливих порушень природоохоронного законодавства;

•в оптимальні терміни та в оперативному режимі допомогу при складанні плану по усуненню вимог приписів екологічних інспекторів;

Компанія «Довкілля» гарантує якість роботи в рамках екологічного законодавства, досягнення результату в максимально стислі терміни, ефективне сприяння при проходженні перевірок. Також допоможемо в короткі терміни підготувати до перевірки всі необхідні документи, щоб пройти її швидко і успішно.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»