Інвентаризація викидів — це систематизація інформації про розміщення джерел забруднення атмосфери на території, види і кількісний склад забруднюючих речовин, що викидаються у атмосферне повітря.

Оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів (в друкованому та електронному вигляді) здійснюється відповідно до «Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-суб'єктів підприємців», затвердженої Наказом Мінприроди від 09.03.2006 р. № 108.

Згідно чинного законодавства України, викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря можуть здійснюватися суб’єктами господарювання тільки після отримання дозволу на викиди. Отже, будь-яка юридична особа, діяльність якої супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, має отримати дозвіл на викиди.

Згідно Закону України «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» з 01 січня 2021 впроваджується нова система регулювання викидів парникових газів (система МЗВ), яка передбачає створення моніторингу з точними, достовірними даними про обсяги викидів парникових газів, які можуть застосуватися для різних цілей: від удосконалення державної екологічної політики до запровадження економічних інструментів регулювання цих викидів.

ТОВ «ДОВКІЛЛЯ» має успішний багаторічний досвід у виконанні проектів з оцінкою впливу на навколишнє середовище, відповідно до сучасних норм і вимог в області охорони довкілля відповідно до чинного законодавства, в т.ч. з організацією та проведенням громадських слухань, подачею матеріалів ОВНС на узгодження та експертизу, супроводом в отриманні дозвільної документації – для об’єктів різних секторів економіки (галузей промисловості і народного господарства).

Будь-яке підприємство, організація, установа, підприємець, що мають в своєму розпорядженні газоочисне обладнання (циклони, фільтри, інші агрегати та ін.), повинно мати на нього паспорт ГОУ (відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 52 від 06.02.09 р).

Промислові будівлі мають системи вентиляції зі своїми специфічними особливостями будови і розміщення. В промислових будівлях можливе розміщення вентиляційного обладнання у виробничих приміщеннях або зовні будівлі - на стінах (на кронштейнах) або покрівлі, але в будь-якому випадку повинні бути забезпечені зручне обслуговування вентиляційного обладнання і захист його від можливої конденсації вологи.

Наше підприємство пропонує проведення інструментально-лабораторних вимірювань для контролю ГДВ (гранично допустимих викидів).

Взяття на державний облік об’єктів, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидають в атмосферне повітря, здійснює Міністерство екології та природних ресурсів України. Процедура викладена в Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидають в атмосферне повітря, затвердженій наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10 травня 2002 р. № 177.

Чекаємо на Ваш дзвінок:

+38 (097) 29-177-15 , +38 (068) 37-61-736

 

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ! СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»