Взяття на державний облік об’єктів, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидають в атмосферне повітря, здійснює Міністерство екології та природних ресурсів України. Процедура викладена в Інструкції про порядок та критерії взяття на державний облік об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидають в атмосферне повітря, затвердженій наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10 травня 2002 р. № 177.

Постановка на державний облік здійснюється для об’єктів, якщо в їх викидах присутня хоча б одна забруднююча речовина, або група речовин, потенційний викид якої рівний або перевищує порогове значення (Додаток № 1 Наказу № 177).

Для взяття об'єкта на державний облік (зняття з обліку) необхідно надати до Міністерства екології та природних ресурсів України:

- клопотання про взяття об'єкта на державний облік (зняття з обліку) за довільною формою на бланку заявника;

- загальні відомості про об'єкт (додаток 2);

- інформацію про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, за формою, яка наведена в табл. 2.1 додатка 2 до цієї Інструкції;

- копію листа про реєстрацію звіту з інвентаризації викидів забруднюючих речовин;

- матеріали, які підтверджують достовірність геодезичних координат об’єкта (копія технічного звіту з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда).

Документи надаються у письмовій та електронній формі (XML - файл).

ТОВ «Довкілля» пропонує послугу підготовки всіх необхідних документів для подання до Міністерства екології та природних ресурсів України з метою постановки підприємства на державний облік.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»