ТОВ «ДОВКІЛЛЯ» має успішний багаторічний досвід у виконанні проектів з оцінкою впливу на навколишнє середовище, відповідно до сучасних норм і вимог в області охорони довкілля відповідно до чинного законодавства, в т.ч. з організацією та проведенням громадських слухань, подачею матеріалів ОВНС на узгодження та експертизу, супроводом в отриманні дозвільної документації – для об’єктів різних секторів економіки (галузей промисловості і народного господарства).

Матеріали Оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) можуть розроблятися як для діючих підприємств, так і в складі проектної документації на нове будівництво (реконструкцію).

Метою ОВНС є визначення доцільності і прийнятності планованої діяльності, обґрунтування економічних, технічних, організаційних, санітарних, державно-правових та інших заходів щодо забезпечення безпеки навколишнього середовища.

Матеріали «Оцінка впливу на навколишнє середовище» в обов'язковому порядку розробляються для екологічно небезпечних об'єктів і виробництв, згідно з Постановою КМУ № 808 від 28.08.2013 р «Про перелік видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку». Діяльність даних об'єктів без позитивного висновку екологічної експертизи заборонена на підставі ст.39 Закону України «Про екологічну експертизу».

До 17.02.2011р. державна екологічна експертиза проектної документації із матеріалами ОВНС в Україні проводилася, як окремий процес, спеціалістами територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Наразі дану функцію виконують сертифіковані Мінрегіоном експерти.

Процедура експертизи проектної документації на будівництво об’єктів регулюється «Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», затв. наказом Мінрегіону №560 від 11.05.2011р.Мета експертизи – розглянути і схвалити розроблену проектну документацію (у тому числі документи щодо ОВНС). Експертиза (у тому числі частина ОВНС), зазвичай, проводиться в межах 90 днів.

Фахівці нашої компанії допоможуть підготувати та оформити необхідні документи для розробки і затвердження ОВНС та представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»