Будь-яке підприємство, організація, установа, підприємець, що мають в своєму розпорядженні газоочисне обладнання (циклони, фільтри, інші агрегати та ін.), повинно мати на нього паспорт ГОУ (відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 52 від 06.02.09 р).

Процес оформлення паспорту ГОУ виконується кваліфікованими спеціалістами компанії наступним чином:

- виїзд спеціаліста-еколога на підприємство, де встановлена газоочисна споруда;

- проведення повного обстеження ГОУ на місці для виявлення можливих збоїв в роботі чи дефектів, складення схеми ГОУ;

- проведення випробувань та забір зразків газопилового потоку до та після очищення, для аналізу ефективності роботи ГОУ;

- систематизація отриманих даних та результатів випробувань, їх обробка;

- складання протоколів випробувань та вимірювань;

- оформлення паспорту газоочисної установки чи споруди;

- підготовка звіту про здійснення випробувань згідно «Правил експлуатації ГОУ»;

Під час складання звіту інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, наявність належним чином оформленого паспорту ГОУ є обов’язковою. Досить розповсюдженою практикою є паспортизація ГОУ під час проведення комплексу робіт для отримання дозволу на викиди.

Слід зауважити, що у випадку проведення змін або модернізації газоочисної споруди, суб’єкт господарюванню має оформити новий паспорт на ГОУ.

Оскільки, процес паспортизації вимагає достатнього часу, навичок, знань та є складним технологічним процесом, то краще це довірити висококваліфікованим спеціалістам в сфері охорони атмосферного повітря та проведення лабораторних досліджень.

Звернувшись до ТОВ «ДОВКІЛЛЯ», Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи та належному оформленні паспортів газоочисних споруд в обумовлений термін.

 

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»