Промислові будівлі мають системи вентиляції зі своїми специфічними особливостями будови і розміщення. В промислових будівлях можливе розміщення вентиляційного обладнання у виробничих приміщеннях або зовні будівлі - на стінах (на кронштейнах) або покрівлі, але в будь-якому випадку повинні бути забезпечені зручне обслуговування вентиляційного обладнання і захист його від можливої конденсації вологи.

Всередині будівлі вентиляційне обладнання встановлюють у вентиляційних камерах, іноді допускається встановлення його безпосередньо в обслуговуваному приміщенні.

Паспортизація систем вентиляції є завершальним етапом комплексу робіт з пусконаладки систем вентиляції, кондиціонування повітря, протидимового захисту. Паспорт вентиляційної системи - це документ, що регламентується вимогами ДСТУ-Н Б В.2.5-73:2013 (СНиП 3.05.01-85 MOD) Настанова з монтажу внутрішніх санітарно-технічних систем. Він є обов'язковим для всіх систем вентиляції.

Паспорт вентиляційної системи містить у собі технічні характеристики всього вентиляційного обладнання, а також проектні та робочі (фактичні), після аеродинамічних випробувань, параметри системи вентиляції, інформацію про проектну і монтажної організації.

Метою паспортизації є: виконання вимог архітектурно-будівельної інспекції і управління Держпродспоживслужби, на підставі яких надається дозвіл (висновок) на наступний цикл експлуатації системи вентиляції і кондиціонування повітря. Також паспорт потрібний для нормальної організації роботи і ефективної експлуатації вентиляційної системи в цілому.

Паспорт системи вентиляції - це підсумковий документ, що фіксує натуральні показники і їх відхилення від нормативних та показує наскільки ефективно працює вентиляційна установка. Важливо відмітити, що цей документ необхідно мати на кожну вентиляційну систему.

Для видачі паспорта вимагається кваліфіковано перевірити вентиляційну систему на відповідність усім заданим параметрам, і по їх результатах оформити висновок експертів про придатність системи вентиляції до експлуатації, скласти рекомендації по підвищенню її ефективності.

Звертаємо вашу увагу на те, що паспортизація вентиляційних систем є невід'ємною складовою будь-якої вентиляційної системи. Провести фахову консультацію, виконати професійно пусконалагоджувальні роботи, вивівши системи вентиляції на проектні потужності на вашому об'єкті, і правильно виготовити та оформити паспорти вентиляційних систем - все це ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»