Всі суб’єкти господарювання, які мають справу з утворенням забруднюючих речовин, згідно ст.17 Закону України «Про відходи», зобов’язуються виконувати інвентаризацію своїми силами не рідше разу на рік.

Відповідно до Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 листопада 1999 року № 2034 (далі — Порядок № 2034), інвентаризація відходів — комплекс разових організаційно-технічних заходів з виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення і обстеження місць утворення відходів і об’єктів поводження з ними. Пунктом 8 Порядку № 2034 встановлено, що інвентаризація відходів проводиться на загальних методологічних засадах відповідно до законодавства.

У технічному звіті про інвентаризацію вказуються технологічні, фізико-хімічні, санітарні, екологічні та інші параметри відходів, що утворюються на підприємстві, описуються методи їх контролю та вимірювання, технології транспортування, зберігання, утилізації, обробки, видалення і поховання. Дана інформація є необхідною для отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, дозволу на утворення та розміщення відходів.

Погоджений звіт з інвентаризації відходів є безстроковий, проте він потребує коригування в разі суттєвих змін технології та обсягів виробництва, які впливають на кількість видів утворюваних відходів, їх обсяги, склад та інші властивості.

Зазвичай підприємства замовляють звіт з інвентаризації відходів у сторонніх організацій, працівники яких володіють належними знаннями та досвідом роботи в даній сфері, а також мають практику в оформленні екологічної документації.

Компанія «Довкілля» виконує весь комплекс робіт пов'язаний з інвентаризацією відходів з підприємствами різних форм власності і напрямком діяльності.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ПЛІДНУ ТА ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ!

Київське відділення: 03142, м. Київ, пр-т Академіка Палладіна, 34а, оф. 416

Вінницьке відділення: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 57

Сайт зроблено в студії «Webhit»